Obrazek nagłówka

ZAPRASZAMY NA BIEG DLA HOSPICJÓW

2015 bieg_hospicjum logo21 lutego 2016 r. (niedziela) na terenie AWF we Wrocławiu,
Aleja I. J. Paderewskiego (Stadion Olimpijski)
odbędzie się  WROCŁAWSKI BIEG DLA HOSPICJÓW.

Imprezę organizuje Fundacja Hospicyjna, współorganizatorami są:
– Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych UM we Wrocławiu,
– Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego,
– Młodzieżowe Centrum Sportu,
– AWF we Wrocławiu.

Informacje o biegu na stronie: http://www.bdh2016.trenujznami.pl

Komitet Honorowy Biegu:

• Dorota Feliks – Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego
  • Joanna Nyczak – Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego we Wrocławiu
  • Wojciech Gęstwa – Młodzieżowe Centrum Sportu
  • brat Eugeniusz Kret, prowincjał Prowincji Polskiej Zakonu Bonifratrów
  • Jarosław Obremski – senator RP
  • Zbigniew Paliga – kanclerz AWF

Fundacja serdecznie dziękuje panu Markowi Danielakowi za pomoc w organizacji Biegu dla Hospicjów!

Zapisy od 18 stycznia 2016 r. na stronie:

Regulamin_Biegu_dla_Hospicjow (PDF)
Regulamin_Biegu_dla_Hospicjow (Word)

Organizatorzy proszą osoby, które dokonają wpłaty za Bieg dla Hospicjów w piątek, 19 lutego, o wysłanie potwierdzenia wpłaty na adres emailowy fundacji: fundacja@hospicjum.wroclaw.pl

Uwaga: organizatorzy Biegu informują, że wjazd na teren AWF (opłata 3 złote) będzie możliwy od strony ulicy Mickiewicza. Samochody można zaparkować, po wjeździe od ulicy Mickiewicza na Polach Marsowych. W czasie trwania imprezy od 8.00 do 13.00 nie będzie możliwy wjazd od strony ulicy J.I. Paderewskiego.

Pieniądze zebrane w czasie akcji Bieg dla Hospicjów zostaną przeznaczone głównie na zakup koncentratorów tlenowych dla Hospicjum  Domowego przy Dolnośląskim Centrum Onkologii oraz pomp infuzyjnych i opatrunków specjalistycznych dla Hospicjum Stacjonarnego, prowadzonego przez Zakon Bonifratrów.

CAŁOŚĆ WPŁAT OD UCZESTNIKÓW BIEGU ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA POTRZEBY CHORYCH.
Wszystkie osoby organizujące bieg pracują społecznie !!!!!

NASI DARCZYŃCY I SPONSORZY BIEGU

jaremkotrenujznami_logologo-runnersclub

toitoi-logoatlas_logo_szer2LOGO_CTE

logotyp_wroclaw_miasto.pl
Miasto Wrocław i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Przekaż 1% podatku!

Zgodnie z art. 27d ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku za miniony rok podatkowy Fundacji zamiast do Urzędu Skarbowego. Aby przekazać 1% na rzecz naszej Fundacji należy w zeznaniu rocznym PIT podać numer KRS: 0000112338, wysokość wpłaty (maksymalnie 1% należnego podatku).
1% podatku

Skontaktuj się

• Fundacja Hospicyjna
  • ul. Traugutta 57/59, 50-417 Wrocław
  • tel. 71 34 36 392
  • kom. 668115667
  • fundacja@hospicjum.wroclaw.pl
  • KRS 0000112338
  • REGON 931183238
  • NIP 899-218-64-07
  • Rachunek bankowy:
  • PKO BP SA IV O/Wrocław
  • Nr konta: 63 1020 5242 0000 2802 0153 2605
W związku z licznymi telefonami informujemy, że Fundacja nie zajmuje się bezpośrednią opieką nad Chorymi. Fundacja wspiera finansowo Hospicja, które opiekują się Chorymi: Hospicjum prowadzone przez braci Bonifratrów i Hospicjum na pl. Hirszfelda.