Obrazek nagłówka

Szanowni Biegacze!

Ruszyły przygotowania do III Biegu dla Hospicjów!

Prosimy o zarezerwowanie dnia 3 marca 2018!

Zapisy wystartują pod koniec stycznia 2018!

Do zobaczenia na Biegu!

Uwaga!
Otrzymaliśmy bardzo miłą informację, że przyszłoroczny sezon biegowy we Wrocławiu po raz pierwszy zostanie uroczyście zainaugurowany na terenie kompleksu Stadionu Olimpijskiego. Impreza będzie towarzyszyć trzeciej edycji Biegu dla Hospicjów.

Wrocław, 03.11.2017 r.

Otwarcie sezonu biegowego z Wroclaw Marathon Team

Przyszłoroczny sezon biegowy we Wrocławiu po raz pierwszy zostanie uroczyście zainaugurowany na terenie kompleksu Stadionu Olimpijskiego. Impreza będzie towarzyszyć trzeciej edycji Biegu dla Hospicjów, który odbędzie się 03.03.2018r.

Bieg dla Hospicjów już po raz kolejny zagości w „sportowym sercu Wrocławia” – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor Młodzieżowego Centrum Sportu. To wspaniała okazja, by realizując swoją pasję, pomagać potrzebującym. Każda złotówka z opłat startowych zostanie przekazana głównemu organizatorowi biegu – wrocławskiej Fundacji Hospicyjnej, która na co dzień opiekuje się nieuleczalnie chorymi. Trasa zostanie wyznaczona na obszarze kompleksu Stadionu Olimpijskiego, a jej dystans wyniesie 4 kilometry. Jak co roku, ważniejszy od wyniku sportowego, choć czas będzie profesjonalnie mierzony, będzie sam udział – dodaje Gęstwa.

Na terenie stadionu przygotowany zostanie szereg atrakcji dla uczestników. Start w biegu będzie pierwszym sprawdzianem dla wszystkich chętnych, którzy mają zamiar skorzystać z programu I Ty możesz zostać maratończykiem w ramach Wroclaw Marathon Team – od osiągniętego czasu zależeć będzie cykl przygotowań do 36. Wrocław Maratonu i 6. Nocnego Wrocław Półmaratonu. Biegacze i ich bliscy będą mieli również okazję, by zwiedzać Stadion Olimpijski oraz Izbę Pamięci Wrocławskiego Sportu.

W ramach otwarcia sezonu zostanie również zaprezentowana oferta biegowa Dolnego Śląska. Dzięki temu będzie można zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi wszystkiego, co związane z bieganiem: zarówno samych imprez, jak i sprzętu, odzieży, czy programów treningowych.

Bieg dla Hospicjów wystartuje 03.03.2018r. o godzinie 14:00. Liczba miejsc będzie ograniczona, a limit ustalony na 999 osób. Więcej informacji na stronie: http://www.hospicjum.wroclaw.pl/

Marcin Janiszewski
Rzecznik Prasowy
Tel. 571 351 010

Dziękujemy i do zobaczenia na Biegu!

Przekaż 1% podatku!

Zgodnie z art. 27d ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku za miniony rok podatkowy Fundacji zamiast do Urzędu Skarbowego. Aby przekazać 1% na rzecz naszej Fundacji należy w zeznaniu rocznym PIT podać numer KRS: 0000112338, wysokość wpłaty (maksymalnie 1% należnego podatku).
1% podatku

Skontaktuj się

• Fundacja Hospicyjna
  • ul. Traugutta 57/59, 50-417 Wrocław
  • tel. 71 34 36 392
  • kom. 668115667
  • fundacja@hospicjum.wroclaw.pl
  • KRS 0000112338
  • REGON 931183238
  • NIP 899-218-64-07
  • Rachunek bankowy:
  • PKO BP SA IV O/Wrocław
  • Nr konta: 63 1020 5242 0000 2802 0153 2605
W związku z licznymi telefonami informujemy, że Fundacja nie zajmuje się bezpośrednią opieką nad Chorymi. Fundacja wspiera finansowo Hospicja, które opiekują się Chorymi: Hospicjum prowadzone przez braci Bonifratrów i Hospicjum na pl. Hirszfelda.