II Bieg dla Hospicjów

ZAPRASZAMY NA II BIEG DLA HOSPICJÓW

W sobotę 4 marca 2017 r. o godzinie 11.00 na terenie AWF Wrocław, al. I. J. Paderewskiego 35 odbędzie się DRUGI WROCŁAWSKI BIEG DLA HOSPICJÓW organizowany przez Fundację Hospicyjną.

CAŁOŚĆ WPŁAT OD UCZESTNIKÓW BIEGU i SPONSORÓW ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA POTRZEBY CHORYCH Z HOSPICJÓW:
– DOMOWEGO przy DCO
– STACJONARNEGO, pw. Św. Jana Bożego, prowadzonego przez Bonifratrów.

Wszystkie osoby organizujące bieg pracują społecznie !!!!!

Zapisy na stronie www.datasport.pl

Regulamin i więcej informacji na stronie Biegu

UWAGA!!! Bieg dla Hospicjów EXTRA!

Okazuje się, że pomagając można pokonać czas i przestrzeń! Nie tylko szkołę można ukończyć eksternistycznie. Nasi Przyjaciele z Bonifraterskiego Domu Pomocy Społecznej  w Iwoniczu, choć nie mogą dotrzeć  4 marca do Wrocławia, postanowili wykupić pakiety startowe i przebiec mini maraton „na własną rękę”. Kto się dołączy? Pakiety prześlemy pocztą! DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁY POMYSŁ!
Przy wpłatach prosimy o dopisek: II Bieg dla Hospicjów EXTRA

Jesteśmy również na facebooku! Polub nas i bądź na bieżąco!

Jak wyglądał I Bieg dla Hospicjów w roku 2016 można zobaczyć na zdjęciach i filmie:

DSC_10211DSC_10274