Zbiórka w sieci Auchan we Wrocławiu

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia w sklepach sieci Auchan we Wrocławiu zbiórki na rzecz Hospicjum Stacjonarnego Świętego Jana Bożego, opublikowanej na  Portalu Zbiórek Publicznych pod nr: 2016/3405/OR!

Podczas kwesty, która odbyła się w dniach 7-8 października 2016 uzyskaliśmy 2 675,00 zł oraz liczne dary materialne: chemię gospodarczą, artykuły papiernicze i żywnościowe (szczegółowy wykaz w załączniku). Środki pieniężne zostały przekazane w dniu 10.10.2016 na konto Hospicjum, a artykuły zdeponowane w siedzibie spółki Bonifraterskie Centrum Zdrowia bezpośrednio po zakończeniu kwesty. Serdecznie dziękujemy!

Podsumowanie kwesty w sieci Auchan