Obrazek nagłówka

Aktualności

Brat Łukasz Dmowski wybrany Prowincjałem Polskiej prowincjji

BRAT ŁUKASZ DMOWSKI, dotychczasowy przeor konwentu wrocławskich bonifratrów, „dobry duch” naszej fundacji, został wybrany prowincjałem polskiej prowincji. Uczestnicy Biegów dla Hospicjów zapewne pamiętają, że co roku, nasz Bieg  zamykał brat  Łukasz jadący na rowerze w koszulce z napisem: KAŻDY KONIEC JEST POCZĄTKIEM NOWEGO !!! BRACIE ŁUKASZU! GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA WIELKĄ POMOC, WSPARCIE, PRACĘ DLA FUNDACJI, GOŚCINNOŚĆ, […]


Honorowy Dawca Energii FORTUM 2017 – podziękowanie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji Honorowy Dawca Energii Fortum! Z roku na rok jesteśmy coraz lepsi! Ubiegłoroczną edycję kończyliśmy na piątym miejscu, w tym roku zajęliśmy miejsce czwarte!!!! Oznacza to,  że zebraliśmy dla naszych Hospicjów 10 tysięcy złotych ! Dziękujemy uczestnikom akcji i organizatorom !


Honorowy Dawca Energii FORTUM – edycja 2017

Fundacja Hospicyjna po raz kolejny zaprasza do wzięcia udziału w akcji Fortum – Honorowy Dawca Energii. Możesz wesprzeć Fundację, biegając, jeżdżąc na rowerze, na rolkach czy po prostu spacerując. Nie kosztuje to nic, wystarczy zainstalować aplikację FORTUM wybrać Wrocław a kilometry lecą, jest też możliwość synchronizacji z aplikacjami np. endomondo. Wszystkie informacje na stronie: http://honorowydawcaenergii.fortum.pl/ […]Zbiórka w sieci Auchan we Wrocławiu

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia w sklepach sieci Auchan we Wrocławiu zbiórki na rzecz Hospicjum Stacjonarnego Świętego Jana Bożego, opublikowanej na  Portalu Zbiórek Publicznych pod nr: 2016/3405/OR! Podczas kwesty, która odbyła się w dniach 7-8 października 2016 uzyskaliśmy 2 675,00 zł oraz liczne dary materialne: chemię gospodarczą, artykuły papiernicze i żywnościowe (szczegółowy […]


Kibice i Sportowcy dla Hospicjum

Dziękujemy kibicom z Hali Orbita i  uczestnikom Biegu Hospicyjnego, którzy wsparli naszą Fundację. Zebraliśmy 720 PLN. Środki przekazaliśmy wspieranym przez nas hospicjom.  Rozliczenie kwesty jest dostępne na Portalu Zbiórek Publicznych – kwesta „Kibice i Sportowcy dla Hospicjum” (numer: 2015/4159/OR).


Anioł miłosierdzia nad Wilnem – siostra Michaela Rak

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z materiałami dotyczącymi niezwykłej osoby – siostry Michaeli Rak,  dyrektor Wileńskiego Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki, z którym współpracuje nasza Fundacja. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu i reportażu w programie Dzień Dobry TVN oraz wywiadu prasowego w Gościu Niedzielnym (lub w wersji pdf)


Honorowy dawca energiiI FORTUM

Fundacja Hospicyjna uczestniczy w akcji Honorowy Dawca Energii Fortum. Możesz wesprzeć Fundację, biegając, jeżdżąc na rowerze, na rolkach czy po prostu spacerując. Więcej informacji na stronie: http://honorowydawcaenergii.fortum.pl/ Rób to co lubisz, odpoczywaj i baw się pomagając!


Podziękowanie

Kochani Biegacze! Uczestnicy Biegu dla Hospicjów 2016! Dzisiaj została opublikowana obszerna fotorelacja z Biegu autorstwa pana Ireneusza Gołaja – serdecznie zapraszamy do obejrzenia – TUTAJ 24.02.2016 r. zostały dokonane wpłaty  na rzecz hospicjów: Stacjonarnego, które prowadzi zakon Bonifratrów i Domowego przy DCO. Tytuł wpłaty: WSPARCIE DLA HOSPICJUM – BIEG DLA HOSPICJUM 2016! OD DZISIAJ PIENIĄDZE […]
Przekaż 1% podatku!

Zgodnie z art. 27d ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku za miniony rok podatkowy Fundacji zamiast do Urzędu Skarbowego. Aby przekazać 1% na rzecz naszej Fundacji należy w zeznaniu rocznym PIT podać numer KRS: 0000112338, wysokość wpłaty (maksymalnie 1% należnego podatku).
1% podatku

Skontaktuj się

 • Fundacja Hospicyjna
 • ul. Traugutta 57/59, 50-417 Wrocław
 • tel. 71 34 36 392
 • kom. 668115667
 • fundacja@hospicjum.wroclaw.pl
 • KRS 0000112338
 • REGON 931183238
 • NIP 899-218-64-07
 • Rachunek bankowy:
 • PKO BP SA IV O/Wrocław
 • Nr konta: 63 1020 5242 0000 2802 0153 2605
W związku z licznymi telefonami informujemy, że Fundacja nie zajmuje się bezpośrednią opieką nad Chorymi. Fundacja wspiera finansowo Hospicja, które opiekują się Chorymi: Hospicjum prowadzone przez braci Bonifratrów i Hospicjum na pl. Hirszfelda.